logo supper با ارسال عدد 1 به 10005095 با کارشناسان ما در ارتباط باشید!
ورود به دپوچی
پروفایل خانه وبلاگ

خریدار لوازم اداری در تهران | سمساری لوازم اداری

02 اردیبهشت ماه 1400
کد مطلب: 6083457e

دپوچی یکی از معتبرترین شرکت‌های خریدار لوازم اداری در تهران است. برای فروش لوازم دست دوم اداری با قیمت منصفانه 

 همین حالا با شماره‌های 66479108 – 28423641  تماس بگیرید تا کارشناسان دپوچی در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند.

کافیست با شماره‌های دپوچی ( 66479108 – 28423641)  و یا ارسال عدد 1 به سامانه 10005095 درخواست خود را ثبت نمایید.

سپس کارشناسان دپوچی با شما تماس می­‌گیرند.

بعد از دریافت آدرس محل سکونت­تان، با ماشین­‌های مخصوصی که آرم دپوچی بر روی آنها حک شده است به آدرس مورد نظر می­‌آیند.

سپس وسایل مورد نظر را بررسی کرده و قیمتی مناسب بر روی آنها می­‌گذارند.

بعد از رضایت شما از قیمت پیشنهادی، به صورت نقدی وسایل دست دومتان را خریداری می­‌کنند.

 

خریدار کامپیوتر دست دوم | خریدار وسایل اداره دست دوم

نگران روزهای تعطیل نباشید!

یکی از دغدغه‌های مردم این است که شرکت دپوچی در روزهای تعطیل خدماتی ارائه ندهد اما تیم حرفه‌ای و قابل اعتماد دپوچی در روزهای تعطیل حاضر به ارائه خدمات به مردم عزیز تهران است.

 

کافیست با شماره‌های دپوچی ( 66479108 – 28423641)  و یا ارسال عدد 1 به سامانه 10005095 درخواست خود را ثبت نمایید.

سپس کارشناسان دپوچی با شما تماس می­‌گیرند.

بعد از دریافت آدرس محل سکونت­تان، با ماشین­‌های مخصوصی که آرم دپوچی بر روی آنها حک شده است به آدرس مورد نظر می­‌آیند.

سپس وسایل مورد نظر را بررسی کرده و قیمتی مناسب بر روی آنها می­‌گذارند.

بعد از رضایت شما از قیمت پیشنهادی، به صورت نقدی وسایل دست دومتان را خریداری می­‌کنند.

سمساری لوازم اداری در تهران

سمساری لوازم اداری در تهران

دپوچی به عنوان سازمانه­ای نوین در حوزه خرید ضایعات می­تواند به شما برای خرید ضایعات فلزی کمک نماید. کافیست با ما تماس بگیرید یا عدد 1 را به سامانه 10005095 ارسال نمایید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس گرفته و به سرعت در محل حاضر می­شوند و در نهایت با بالاترین قیمت به صورت نقد اقدام به خرید ضایعات می­نمایند. همچنین برای جلوگیری از اتلاف وقت خود می­توانید تمام وسایل اداری فرسوده خود را به دپوچی بسپارید و دیگر نیازی به سپردن آنها به سمساری­ها نداشته باشید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با شماره­های پشتیبانی تماس بگیرید.

 

بهترین خریدار لوازم اداری دست دوم

خریدار لوازم اداری در تهران

وسایل اداری مانند کامپیوتر، میز و صندلی و مبلمان­ جزء آسیب‌­پذیرترین وسایل در اداره­جات و مراکز اداری بوده و سالانه بخش عظیمی از بودجه شرکت­ها صرف خرید اینگونه از وسایل ضروری می­­شود. اما برای صرفه­جویی و برگشت هزینه خرید لوارم اداری ما به شما راه­حلی کاربردی و مفید را پیشنهاد می­دهیم. تعدادی از مسئولین شرکت­ها، وسایل فرسوده اداری خود را بیرون می­اندازند و مجدد اقدام به خرید می­کنند. اما راه­حل بهتر این است که وسایل اداری فرسوده خود را به خریدار لوازم اداری دست دوم بسپارید. بدین گونه که با فروش وسایل دست دوم و قدیمی خود، می­توانید مقداری از مبلغی که بابت خرید وسایل اداری جدید و نو پرداخت می­کنید را جبران نمایید. در ادامه شما را با خریداران وسایل دست دوم و قدیمی بیشتر آشنا خواهیم کرد و همچنین به نکاتی پیرامون خرید وسایل دست دوم نیز اشاره می­کنیم.

 

خریدار کامپیوتر قدیمی

خریدار کامپیوتر قدیمی یا خرید ضایعات الکتریکی، می­تواند شما را در فروش لوازم دست دوم کمک نماید. اینگونه از وسایل الکتریکی به دلیل اینکه می­تواند معدنی برای استخراج طلا از کامپیوتر باشند؛ از محبوبیت زیادی در بین خریداران وسایل دست دوم برخوردار است.

مراکزی وجود دارد که اقدام به خرید وسایل الکتریکی دست دوم مخصوصا کامپیوتر می­کنند. این مراکز تمام وسایل و قطعات کامپیوتر را خریداری کرده و بعضی از آنها وسایل را اوراق و به فروش می­رساند اما تعدادی نیز مجدد آنها را به افرادی که نیاز دارند می­فروشند. در هنگام انتخاب خریدار کامپیوتر قدیمی به نحوه پرداخت و قیمت خرید دقت نمایید.

برای قیمت گذاری قطعات کامپیوتر قدیمی، عوامل زیادی نقش دارند. مثلا هنگام خرید کیس دست دوم کامپیوتر میزان سالم بودن آن، قطعاتی که در کیس وجود دارد و عواملی از این دست تاثیر زیادی در میزان قیمت گذاری دارند. پس به طور کلی نمی­توان نرخ ثابتی را برای وسایل دست دوم تعیین کرد و هر مرکزی با توجه به سیاست­های کاری خود بر روی وسایل قیمت گذاری می­کنند.

سمساری در تهران

سمساری­‌ها جزء مشاغل قدیمی محسوب می­شوند که اقدام به خرید انواع وسایل دست دوم و قدیمی می­کنند. شما نیز می­توانید از طریق آن به فروش وسایل دست دوم خود بپردازید. سمساری­‌ها نیز به بخش­های گوناگونی تقسیم می­شوند که هر یک در زمینه­ای مخصوص اقدام به خرید و فروش وسایل دست دوم می­کنند.

در این مقاله به 2 بخش از فعالیت سمساری­‌ها اشاره می­کنیم.

سمسار لوازم اداری

بعضی از سمساری­ها در بخش خرید و فروش لوازم اداری فعایت می­کنند. یعنی شما می­توانید فقط وسایلی مانند کامپیوتر را به آنها بفروشید و سایر وسایل اداری مانند مبلمان و یا میز و صندلی را در اینگونه از سمساری­ها نمی­توانید به فروش برسانید.

­ خریدار مبلمان اداری

اما دسته دیگری از سمساری وجود دارد که اقدام به خرید مبلمان می­کنند. این گروه از سمساری­ها، مبلمان و صندلی­های اداری فرسوده شما را با مناسب­ترین قیمت خریداری می­کنند.

سمساری لوازم اداری | سمساری لوازم اداری در تهران

 

نکات مهم در خرید وسایل دست دوم

شاید شما جزء آن دسته از افراد باشید که بخواهید وسایل دست دومی را از سمساری خریداری کرده و از آنها استفاده نمایید. به همین دلیل در این بخش از مقاله به نکاتی مهم برای خرید وسایل دست دوم از سمساری­ها اشاره می­کنیم.

اولین گام در خرید وسایل دست دوم، بررسی قیمت آن است. یعنی باید ابتدا قیمت نو وسیله مورد نظرتان را پرس و جو نمایید. سپس با توجه به کیفیت محصول انتخابی­تان و بررسی قیمت آن می توانید اقدام به خرید نمایید.

حتی می­توانید برای شرکت و یا کارهای اداری خود از وسایل دست دوم تمیز استفاده کنید تا در بودجه نیز صرفه­جویی شود.

 

جمع بندی

در این مقاله به خرید لوازم اداری و مراکزی که اقدام به خریداری لوازم اداری و قدیمی می­کنند؛ پرداختیم. همچنین نکاتی را نیز برای خرید وسایل دست دوم بیان نمودیم که امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

دپوچی به عنوان سازمانه­ای نوین در حوزه خریدار ضایعات در تهران می­تواند به شما برای خرید ضایعات فلزی کمک نماید. کافیست با ما تماس بگیرید یا عدد 1 را به سامانه 10005095 ارسال نمایید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس گرفته و به سرعت در محل حاضر می­شوند و در نهایت با بالاترین قیمت به صورت نقد اقدام به خرید ضایعات می­‌نمایند. همچنین برای جلوگیری از اتلاف وقت خود می­توانید تمام وسایل اداری فرسوده خود را به دپوچی بسپارید و دیگر نیازی به سپردن آنها به سمساری­ها نداشته باشید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با شماره­های پشتیبانی تماس بگیرید.

 

موارد پیشنهادی:

سمساری در شمال تهران

سمساری در غرب تهران

سمساری در شرق تهران

سمساری در تهرانپارس

خرید باطری فرسوده

 

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را در مورد این مطلب ثبت کنید!

:نام و نام خانوادگی
:شماره همراه
:عنوان
:متن
*اطلاعات شخصی نظیر شماره همراه شما برای سایر مخاطبین نشان داده نمیشود.
نظرات شما درباره این مطلب

برای این مطلب تا کنون نظری به ثبت نرسیده است

مطالب آموزشی

سایر مطالب وبلاگ دپوچی

مشاهده همه