logo supper با ارسال عدد 1 به 10005095 با کارشناسان ما در ارتباط باشید!
ورود به دپوچی
پروفایل خانه وبلاگ

خریدار ضایعات آلومینیوم در تهران | خریدار قوطی رانی و نوشابه

11 بهمن ماه 1399
کد مطلب: 6012cb13

 

خریدار ضایعات آلومینیوم توسط کارشناسان قابل اعتماد دپوچی.

برای فروش ضایعات آلومینیوم خود با شماره‌های  66479108 – 28423641  تماس بگیرید.

هم اکنون سفارش خود را ثبت کنید.

 عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۵۰۹۵ ارسال نمایید.

دپوچی بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم در تهران با بالاترین قیمت در روز

 

خریدار ضایعات آلومینیوم در تهران

نگران روزهای تعطیل نباشید!

یکی از دغدغه‌های مردم این است که شرکت دپوچی در روزهای تعطیل خدماتی ارائه ندهد اما تیم حرفه‌ای و قابل اعتماد دپوچی در روزهای تعطیل حاضر به ارائه خدمات به مردم عزیز تهران است.

خریدار ضایعات آلومینیوم | خرید ضایعات قوطی نوشابه و رانی

 

کافیست با شماره‌های دپوچی و یا ارسال عدد 1 به سامانه 10005095 درخواست خود را ثبت نمایید.

سپس کارشناسان دپوچی با شما تماس می­‌گیرند.

بعد از دریافت آدرس محل سکونت­تان، با ماشین­‌های مخصوصی که آرم دپوچی بر روی آنها حک شده است به آدرس مورد نظر می­‌آیند.

سپس وسایل مورد نظر را بررسی کرده و قیمتی مناسب بر روی آنها می­‌گذارند.

بعد از رضایت شما از قیمت پیشنهادی، به صورت نقدی وسایل دست دومتان را خریداری می­‌کنند.

 

بهترین خریدار ضایعات آلومینیوم در تهران 

دپوچی بهترین خریدار ضایعات آلمینیوم در تهران است. دپوچی یکی از قابل اعتمادترین خریداران ضایعات آلمینیوم در تهران است. به محض تماس شما با تیم دپوچی، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر می‌شوند و ضایعات آلومینیوم را با بهترین قیمت روز از شما خریداری مینمایند.

 

خرید ضایعات قوطی رانی و نوشابه

قوطی رانی و قوطی نوشابه جز ضایعات آلومینیوم به حساب می آید. دپوچی خرید ضایعات قوطی رانی و خرید ضایعات قوطی نوشابه را انجام می‌دهد. ضایعات قوطی رانی و ضایعات قوطی نوشابه را با بالاترین قیمت روز از شما خریداری می‌کند.

 

آیا می‌دانستید بعد از آهن، فلز آلومینیوم پر کاربردترین فلز دنیا است؟

فلز آلومینیوم به خاطر سبک و مقاوم بودن، مقاوم و قابل آلیاژ بودن در بیشتر صنایع استفاده می‌شود. برای صرفه‌جویی در انرژی، وقت و هزینه ضایعات آلومینیوم را بازیافت می‌کنیم.

 حجم بیشتر ضایعات آلومینیوم را در و پنجره تشکیل می‌دهند. این ضایعات پس از بازیافت هیچ تفاوتی با فلز استخراج شده از معدن ندارند و می‌توان در چرخه تولید قرار بگیرند.

فرآیند بازیافت ضایعات آلومینیوم آسان‌تر و ارزان‌تر از استخراج آلومینیوم است زیرا استخراج این فلز بسیار هزینه بردار و زمان بر است. با بازیافت ضایعات این هزینه‌ها پس انداز می‌شوند.

در طول روز وسایل و ظروف آلومینیومی به عنوان پسماند، دور انداخته می‌شوند. اگر این ضایعات آلومینیومی بازیافت نشوند، باعث آلودگی و به خطر افتادن محیط زیست می‌شوند. با بازیافت صحیح ضایعات، امکان تولید دوباره مسایل آلومینیومی وجود دارد.

ضایعات آلومینیومی به دو گروه آلومینیوم خشک و آلومینیوم نرم دسته بندی می‌شوند.

 

ضایعات آلومینیوم خشک و آلومینیوم نرم چیست؟

تفاوت این دو گروه در خلوص و کیفیت آن‌ها است. آلومینیوم نرم منعطف است و خلوص و کیفیت بالایی دارد. آلومینیوم خشک شکننده است و کیفیت پایینی دارد.

به خاطر ویژگی‌هایی که دارند، ارزش آلومینیوم نرم بیشتر است. آلومینیوم نرم انواع زیادی دارد مانند رادیاتور ماشین، کابل و سیم روکش‌دار، ظروف آلومینیومی و غیره

ظروف تفلون و چدن، رینگ و پیستون ماشین، پره شوفاژ و غیره نمونه‌ای از آلومینیوم خشک هستند.

 

ما در دپوچی به دنبال خرید ضایعات آلومینیومی شما از جلوی درب منزل شما هستیم. هرگاه احساس کردید که در منزلتان جایی برای ضایعات آلومینیومی و ضایعات فلزات نیست کافی ست با کارشناسان ما در تماس بگیرید.

 

خرید و فروش ضایعات آلمینیوم|

 

بازیافت ضایعات آلومینیوم در تهران

 مراحل بازیافت ضایعات آلومینیوم مانند ضایعات آهن  و ضایعات مس، ابتدا باید جمع آوری شوند.

ضایعات کارخانه‌ها و کارگاه‌ها به خصوص اگر درب و پنجره آلومینیومی تولید کنند، بخش بزرگی از زباله‌های آلومینیومی را تشکیل می‌دهند.

قوطی حامل مواد غذایی، قوطی نوشیدنی، ظروف آلومینیومی، ظروف تفلون و چدن و غیره نیز جز ضایعات آلومینیومی هستند.

بعد از جمع آوری، ضایعات تفکیک می‌شوند. این پسماندها فضای زیادی را اشغال می‌کنند به همین خاطر فشرده می‌شوند تا فضای کمتری را بگیرند.

بعد از فشرده سازی، به کارخانه‌هایی برای شست و شو، ذوب کردن و ریخته گری برده می‌شوند. با دستگاه‌های خیلی قوی ضایعات آلومینیوم را ذوب می‌کنند.

پس از اینکه ضایعات کاملا ذوب شدند به مواد خام یا آلیاژهای آلومینیومی تبدیل می‌شوند. شمش‌های آلومینیوم را به کارخانه‌های دیگری انتقال داده می‌شود و در آنجا برای مصرف مختلف به ورقه‌های آلومینیومی تبدیل شده و در صنایع و کارخانه‌های مختلف فروخته می‌شود.

 

بازیافت ضایعات آلومینیوم چه فوایدی دارد؟

استخراج آلومینیوم از معدن مراحل زیادی دارد و خیلی طول می‌کشد همچنین انرژی بالا و هزینه زیادی لازم دارد.

ذوب ضایعات آلومینیوم با دمای 660 تا 700 درجه سانتی گراد انجام می‌شود و بسیار ساده است. مراحل بازیافت اثرات مثبت و خوبی روی جامعه می‌گذارد.

شرکت دپوچی یکی از معتبرترین شرکت‌های خرید ضایعات در تهران است. کارشناسان قابل اعتماد این شرکت باعث جذب رضایت مشتریان شده‌اند.

مقایسه ورقه های آلومینیومی با ورقه های فولادی

 

بازیافت ضایعات آلومینیومی در چه صنایعی کاربرد دارد؟

از بازیافت فلز آلومینیوم در صنعت‌های مختلفی مانند ساخت دوچرخه، ساخت قایق، ساخت هواپیما، ساخت خودرو، ساخت کامپیوتر، ناودان، سیم  و غیره استفاده می‌شود.

بازیافت ضایعات آلومینیومی صنایع خودرو و حمل و نقل مانند صنایع دریایی، کشتی، مترو و حمل و نقل ریلی کاربرد  بسیاری دارد. در تولید ظروف آشپزی، قوطی‌های نوشیدنی و ظروف حامل مواد غذایی به کار برده می‌شود.

در هر صنایعی که به فلز محکم و سبک نیاز است، آلومینیومی که بازیافت شده را می‌توان استفاده کرد.

در صنایع هوا فضا از این فلز استفاده می‌شود زیرا این فلز سبک، مقاوم و عمر بالایی دارد. یکی از فلزهای مهم این صنعت به حساب می‌آید و 80 درصد وزن هواپیما را تشکیل می‌دهد.

 

خلاصه کلام

بازیافت ضایعات آلومینیوم  بسیار حائز اهمیت است و کاربردهای فراوانی دارد. برای فروش ضایعات آلومینیوم می‌توانید با کارشناسان دپوچی تماس بگیرید و آن‌ها با حاظر شدن در محل، میزان ارزش ضایعات را به طور دقیق برای شما برآورد کنند.

با فروش ضایعات آلمینیومی به کارشناسان مورد اعتماد دپوچی بیایید همین الان گامی در جهت زیباتر کردن محیط زندگی و محیط زیست خود برداریم.

بازیافت کن باز دوباره زندگی کن!!! 

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را در مورد این مطلب ثبت کنید!

:نام و نام خانوادگی
:شماره همراه
:عنوان
:متن
*اطلاعات شخصی نظیر شماره همراه شما برای سایر مخاطبین نشان داده نمیشود.
نظرات شما درباره این مطلب

برای این مطلب تا کنون نظری به ثبت نرسیده است

مطالب آموزشی

سایر مطالب وبلاگ دپوچی

مشاهده همه