logo supper با ارسال عدد 1 به 10005095 با کارشناسان ما در ارتباط باشید!
ورود به دپوچی
پروفایل خانه وبلاگ

خریدار آهن قراضه در تهران | خرید آهن قراضه تهران

10 دی ماه 1399
کد مطلب: 5ff70ec9

خریدار آهن قراضه در تهران توسط کارشناسان قابل اعتماد دپوچی

 برای فروش آهن قراضه با شماره‌های 66479108 – 28423641 تماس بگیرید.

کافیست با شماره‌های دپوچی 66479108 – 28423641 و یا ارسال عدد 1 به سامانه 10005095 درخواست خود را ثبت نمایید.

سپس کارشناسان دپوچی با شما تماس می­‌گیرند.

بعد از دریافت آدرس محل سکونت­تان، با ماشین­‌های مخصوصی که آرم دپوچی بر روی آنها حک شده است به آدرس مورد نظر می­‌آیند.

سپس وسایل مورد نظر را بررسی کرده و قیمتی مناسب بر روی آنها می­‌گذارند.

بعد از رضایت شما از قیمت پیشنهادی، به صورت نقدی وسایل دست دومتان را خریداری می­‌کنند.

نگران روزهای تعطیل نباشید!

یکی از دغدغه‌های مردم این است که شرکت دپوچی در روزهای تعطیل خدماتی ارائه ندهد اما تیم حرفه‌ای و قابل اعتماد دپوچی در روزهای تعطیل حاضر به ارائه خدمات به مردم عزیز تهران است.  

خرید و فروش آهن غراضه

خرید آهن قراضه تهران

شگفت آور است، این که خرید آهن قراضه و بازیافت ضایعات فلزی می‌تواند تا 97 درصد در استفاده از منابع، صرفه جویی به همراه داشته باشد. اگر شما نیز در محل زندگی یا کار خود با حجمی از آهن قراضه یا ضایعات آهن سروکار دارید، آنها را به چرخه بازیافت برگردانید. برای این کار تنها کافی است که یک تماس با کارشناسان دپوچی بگیرید تا با مراجعه حضوری در محل اقلام را از شما خریداری کرده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند. ما به دنبال خرید آهن قراضه و تمام ضایعات آهنی و غیرآهنی هستیم. 

 

خریدار آهن قراضه در تهران

مسئله بازیافت به اصلی‌ترین دغدغه جوامع پیشرفته و مردم کشورهای در حال توسعه تبدیل شده است. خوشبختانه ما در دپوچی تا به امروز شاهد مردمی در داخل کشور بوده ایم که خرید آهن قراضه و ضایعات خود را در حجم های کم و زیاد به ما سپرده و آن را به چرخه تولید برگشت داده اند. این خیلی خوب است، چرا که آهن قراضه و دیگر ضایعات فلزی به عنوان مواد اولیه در کوره‌های کارخانجات به مصرف می رسد و همین مسئله استفاده از منابع خام مفید و مصرف انرژی را کمتر می کند.

 

با آهن قراضه و ضایعات فلزی چکار باید کرد؟

شاید برای شما سوال باشد که منظور از آهن قراضه چیست؟ به تمام ضایعات و مانده های فولادی کم کربن، آهن قراضه گفته می شود. از خصوصیات مهم آهن که آن را برای بازیافت مناسب ساخته است، برگشت پذیر بودن آن است. بدین معنی که آهن را پس از مصرف، میتوان مجددا ذوب کرد و به کار برد. پس هیچگاه ضایعات فلزی و آهنی خود را دور نریزید. خرید آهن قراضه از منابع مختلف صورت می گیرد. یکی از منابع تامین کننده ضایعات فلزی و آهن قراضه، منابع خانگی است. لوازم خانه‌سازی، ضایعات ناشی از ساختمان سازی و نوسازی در این دسته قرار می گیرد. گاهی اوقات افراد احساس می کنند که حجم کم ضایعات فلزی را نمی توانند بفروشند، اشتباه نکنید. ما در هر حجم و مقداری، خرید قراضه آهن را انجام می دهیم. این یک گام کوچک در جهت پایدارسازی و ایجاد شهرهای سبز خواهد بود. شما نیز به همان اندازه در این قدم کوچک اما موثر سهیم خواهید بود. پس خرید آهن قراضه و ضایعات فلزات مختلف را به ما بسپارید. اما چگونه؟

خرید آهن قراضه توسط کارشناسان قابل اعتماد کارشناسان دپوچی 

66479108 – 28423641

از جمله خدمات ما برای شما این است که در هنگام مراجعه، نوع ضایعات، ارزش و نوع استفاده مجدد را برای شما توضیح خواهیم داد. تمام کارشناسان ما، متخصصان زمینه بازیافت و خرید آهن قراضه هستند. 

 خریدار آهن غراضه

کاربرد آهن قراضه

خرید آهن قراضه در سطح گسترده تر به بازیافت و برگشت به خطوط تولید صنعت منجر خواهد شد. تمام ضایعاتی که ما در دپوچی از شما خریداری می کنیم، توسط تیم کارشناس و متخصص تفکیک و طبقه بندی خواهد شد. عموما این ضایعات در دسته بندی های مختلف پودر می شوند و سپس با افزودنی های خاصی در صنعت، مجددا به کار می روند. آهن قراضه های پرس شده را برای شارژ کوره در صنایع مختلف استفاده می شود. حدود یک سوم کوره را با آهن قراضه پرسی پر می کنند، بعد که این نوع آهن قراضه ذوب شدند و کوره حرارت اولیه را بدست آورد، دیگر انواع آهن قراضه کلفت تر را وارد کوره می کنند.

چرا که ورقه‌ها زودتر ذوب می شوند و  برای گرم کردن کوره تا حرارت مطلوب بسیار مناسب هستند. ضایعات آهنی کلفت تر نیز در زمان کوتاهتر از مواد خام ذوب خواهند شد و بدین ترتیب کوره صنایع مختلف آماده خواهد شد. خرید آهن قراضه و روانه کردن آنها به صنایع مختلف، مدت زمان ذوب را به 2 ساعت کاهش خواهد داد. منظور ما از صنایع مختلف:

فروش آهن قراضه | دپوچی

مزیت‌های خرید اهن قراضه

همانطور که گفته شد، بازیافت اهن قراضه به کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد. این کاهش مصرف انرژی هم در به کار بردن مواد اولیه گرم کردن کوره از جمله سوخت‌های فسیلی و هم در زمان لازم برای ذوب کردن مواد ثانویه خود را نشان می دهد. گرمای کمتری برای ذوب ضایعات نسبت به مواد خام نیاز است. برای همین است که ما خرید آهن قراضه از جمله انواع درب و پنجره‌ های آهنی، وسایل آهنی به دردنخور، تیر و ستون های آهنی حاصل از تخریب ساختمان ها و ... را انجام می دهیم. 

و اکنون این رسالت ما است که به کمک شما بتوانیم گامی موثر در راه جمع آوری آهن قراضه و ضایعات آهنی و غیرآهنی برداریم. 

 

خرید آهن قراضه در تهران توسط کارشناسان قابل اعتماد دپوچی

 برای فروش آهن قراضه با شماره‌های 66479108 – 28423641 تماس بگیرید.

خریدار ضایعات آهن در تهران

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را در مورد این مطلب ثبت کنید!

:نام و نام خانوادگی
:شماره همراه
:عنوان
:متن
*اطلاعات شخصی نظیر شماره همراه شما برای سایر مخاطبین نشان داده نمیشود.
نظرات شما درباره این مطلب

برای این مطلب تا کنون نظری به ثبت نرسیده است

مطالب آموزشی

سایر مطالب وبلاگ دپوچی

مشاهده همه